Спонсори

Горгани

Gorgany.com – мережа магазинів туристичного спорядження.
Наші магазини вже є у Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі, Рівному, Житомирі, а Інтернет магазин доставляє замовлення в усі куточки України.
Ми любимо подорожі, пригоди та активний відпочинок. Команда Gorgany є організаторами пригодницьких перегонів Gorgany Race, півмарафону Gorgany.Львів. Ми співпрацюємо з громадськими організаціями та туристичними клубами, намагаємось підтримувати заходи, що популяризують активний та здоровий спосіб життя.

16106740_10210555275871161_1891890618_o

Мета: виконання на території Вінницької області повноважень, встановлених законодавством України з питань соціального становлення та розвитку молоді, поліпшення становища сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, фізичної культури та спорту.

Osprey – американський виробник, який впродовж 40-річної історії спеціалізується на виробництві рюкзаків, спираючись на інновації, увагу до деталей, якість та авторський дизайн власника компанії.
Серед асортименту виробника представлені серії рюкзаків для міста, туризму, альпінізму та експедицій, велорюкзаки, гідросистеми та дорожні сумки.

Turbat_logo-1

Турбат – річка в Горганах, у віддаленому та важкодоступному районі Карпат. ЇЇ долина з неймовірною красою природи, мохом, каменями і стрімкими горами є особливим місцем натхнення для команди бренду українського туристичного спорядження Turbat.

параплани

AiR Pulse – клуб екстремального відпочинку. Екстремальний відпочинок, польоти на параплані, походи, альпінізм, скелелазіння, а також багато чого іншого, що варте твоєї уваги. Команда Air Pulse є організаторами щорічних парапланерних змагань: Кубок Дністра, Чемпіонат Вінницької області.

Logo TE

Travel-Extreme лідер серед Українських виробників туристичних рюкзаків, страхувальних систем та спорядженнядля активного відпочинку.

Fire-Maple Logo

FireMaple – динамічний та прогресивний бренд, що має на меті створення спорядження для альпінізму, скелелазіння, спелеології, гірського туризму,  а  також робіт на висоті. Маючи досвід в виробництві страхувального спорядження з 1995 року, а також спираючись на досвід та поради відомих  альпіністів, скелелазів та спелеологів, ми створюємо дійсно якісні продукти.

FA logo

F.A.Виробник компактних газових пальників та посуду для туристів та мандрівників на будь який смак. 

Гірський світ

Гірський Світ вже більше 10 років працює в сфері OUTDOOR – екіпіровки і надає широкий спектр послуг, таких як: прокат велосипедів та туристичного спорядження, прокат гірських і бігових лиж. На базі магазину працює веломайстерня і лижний сервіс. Так само ми пропонуємо одяг і спорядження високої якості від провідних виробників для різних видів туризму, від піших прогулянок і пробіжок і до професійних занять туризмом, альпінізмом, велоспортом і гірськолижним спортом.

ASSA_UVA_www_cyan_500x284

Україна. Відпочивай активно! – якісні вологостійкі карти Карпат, путівники та велопутівники Україною.

16731866_1511642405542614_887736411_o

Тур-клуб «Бідняжка» – це спільнота однодумців, любителів мандрів, пригод та активного відочинку. Це Клуб друзів для друзів, де панує тепла атмосфера. Кожен учасник спільноти може обрати мандрівку за смаком: походи в гори, відпочинок на морі, екскурсії, печери, сплави, поїздки за кордон.

+++Логотип Вороновицького музею історії авіації ++значок Motzaysykyiy_d56_cur

 

 

 

Вороновицький музей історії авіації та космонавтики України. Музей розміщено у палаці колишніх власників маєтку Грохольських. Триповерховий палац побудовано в стилі раннього класицизму у 70-х рр. XVIII ст. У 1867 р. маєток був придбаний М.Можайським. Саме тут було вперше випробувано модель літального апарату.

хрест

Товариство Червоного Хреста у Вінницькій області. Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 17 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров’я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

спорт

Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. Центр є закладом фізичної культури і спорту, який діє з метою забезпечення сприятливих умов для реалізації права різних груп населення, зокрема соціально незахищених, на заняття фізичною культурою і спортом, активного відпочинку за місцем проживання та у місцях масового відпочинку