Спонсори

Горгани

Gorgany.com – мережа магазинів туристичного спорядження.
Наші магазини вже є у Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі, Рівному, Житомирі, а Інтернет магазин доставляє замовлення в усі куточки України.
Ми любимо подорожі, пригоди та активний відпочинок. Команда Gorgany є організаторами пригодницьких перегонів Gorgany Race, півмарафону Gorgany.Львів. Ми співпрацюємо з громадськими організаціями та туристичними клубами, намагаємось підтримувати заходи, що популяризують активний та здоровий спосіб життя.

16106740_10210555275871161_1891890618_o

Мета: виконання на території Вінницької області повноважень, встановлених законодавством України з питань соціального становлення та розвитку молоді, поліпшення становища сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, фізичної культури та спорту.

Osprey – американський виробник, який впродовж 40-річної історії спеціалізується на виробництві рюкзаків, спираючись на інновації, увагу до деталей, якість та авторський дизайн власника компанії.
Серед асортименту виробника представлені серії рюкзаків для міста, туризму, альпінізму та експедицій, велорюкзаки, гідросистеми та дорожні сумки.

Turbat_logo-1

Турбат – річка в Горганах, у віддаленому та важкодоступному районі Карпат. ЇЇ долина з неймовірною красою природи, мохом, каменями і стрімкими горами є особливим місцем натхнення для команди бренду українського туристичного спорядження Turbat.

параплани

AiR Pulse – клуб екстремального відпочинку. Екстремальний відпочинок, польоти на параплані, походи, альпінізм, скелелазіння, а також багато чого іншого, що варте твоєї уваги. Команда Air Pulse є організаторами щорічних парапланерних змагань: Кубок Дністра, Чемпіонат Вінницької області.

Гірський світ

Гірський Світ вже більше 10 років працює в сфері OUTDOOR – екіпіровки і надає широкий спектр послуг, таких як: прокат велосипедів та туристичного спорядження, прокат гірських і бігових лиж. На базі магазину працює веломайстерня і лижний сервіс. Так само ми пропонуємо одяг і спорядження високої якості від провідних виробників для різних видів туризму, від піших прогулянок і пробіжок і до професійних занять туризмом, альпінізмом, велоспортом і гірськолижним спортом.

16731866_1511642405542614_887736411_o

Тур-клуб «Бідняжка» – це спільнота однодумців, любителів мандрів, пригод та активного відочинку. Це Клуб друзів для друзів, де панує тепла атмосфера. Кожен учасник спільноти може обрати мандрівку за смаком: походи в гори, відпочинок на морі, екскурсії, печери, сплави, поїздки за кордон.

ASSA_UVA_www_cyan_500x284

Україна. Відпочивай активно! – якісні вологостійкі карти Карпат, путівники та велопутівники Україною.

їдло

ЇDLO – це ідеальні страви для швидкого втамування голоду будь де. Продуктова лінійка складається зі сніданків, перших страв, каш з м’ясом та без, снеків та перекусів. Смакуйте здорову їжу в будь-яких умовах без зайвих зусиль та витрат часу. Вироблено в Україні!

країна унікальна

Громадська організація “Унікальна країна”. Чим займаються: впроваджують освітні програми в області демократії, прав людини і сталого розвитку; досліджують потреби громади і допомагають виробляти рішення; заохочують і розвивають волонтерство і активізм; допомагають залучати ресурси для розвитку громади; надають безпечний простір для навчання, роботи та обміну ідеями.

хрест

Товариство Червоного Хреста у Вінницькій області. Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 17 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров’я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.