Спонсори змагань у 2017 році!

Ось і вже на носі змагання із зимового мандрівництва «Снігохід» 2017! Завершуються останні приготування, додруковується поліграфія, останні домовленості, доїжджають банери, сертифікати, подарунки. Надворі сьогодні чудова погода! І ми з радістю можемо вже підбити підсумки по наших спонсорах і ще раз надихнути вас на хороші результати під час змагань!

Отож, цього року спонсором змагань є Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА., завдячуючи їм буде забезпечено харчування, перевезення, поліграфія та теплі повязки всім учасникам. Також департамент посприяв у підготовці до змагань, пошуку приміщення для ночівлі у Вінницькому транспортному коледжі.

Ледь не першими і вже багаторічними спонсорами змагань є мережа магазинів Gorgany.com, які активно підтримують заходи, що популяризують активний та здоровий спосіб життя. Вже декілька років поспіль вони радують призерів змагань сертифікатами та якісними подарунками, зокрема від Osprey та Turbat (який є українським брендом)! Магазини Gorgany є у Львові, Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі, Рівному, Житомирі.

Приємним здивуванням для нас було, коли зателефонували з клубу екстремального відпочинку AiR Pulse, що знаходиться у Могилів-Подільську, Вінницької області. AiR Pulse запропонували неординарні сертифікати для переможців змагань! А тепер ми вже подружились із людими з клубу і надіємось на продовження співпраці.

Також спонсорську підтримку вирішили надати Travel-Extreme, FireMaple, F.A. Travel-Extreme є лідером серед виробників туристичних рюкзаків, страхувальних систем та спорядження для активного відпочинку. Fire-Maple спеціалізуються на спорядженні для альпінізму, скелелазіння, спелеології, гірського туризму, а  також робіт на висоті. F.A. – виробник компактних газових пальників та посуду для туристів.

Звичайно, Вінницькі магазини туристичного спорядженяя не стоять осторонь, а допомагають у проведенні Снігоходу сертифікатами. Магазин Гірський Світ вже більше 10 років працює в сфері OUTDOOR, на базі магазину працює веломайстерня і лижний сервіс.

Ми щиро вдячні видавництву Україна. Відпочивай активно!, які відразу погодились стати спонсорами змагань, хоч ми і звернулись до них в останній тиждень. «Україна. Відпочивай активно!» пропонують якісні вологостійкі карти Карпат, путівники та велопутівники Україною.

Тур-клуб «Бідняжка», не знаю чи знайдеться хтось у Вінниці, хто не чув про цей клуб неймовірно активних людей?! Це Клуб друзів для друзів, де панує тепла атмосфера. Завдяки їм багато вінничан (і не тільки) мали змогу виїхати на відпочинок за межі міста за досить низькими цінами та провести відпочинок активно.

Товариство Червоного Хреста у Вінницькій області вже вдруге допомагають організовувати змагання Снігохід та дбають про безпеку учасників під час змагань. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров’я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” цього року також долучаються до проведення змагань! А як саме, Ви зможете побачити вже під час змагань!

Вороновицький музей історії авіації та космонавтики України. Цього року учасники змагань зможуть відвідати музей і більше дізнатись про історію авіації та космонавтики України.

До зустрічі на змаганнях;) Щиро дякуємо Вам за підтримку!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *