VII змагання з пішого мандрівництва «Снігохід» проводитимуться 17 лютого 2018 року у Вінницькій області.

Мета змагань – масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності, популяризація здорового способу життя і активного відпочинку, а також розвиток спортивного туризму, професіоналізація пішого мандрівництва в зимових умовах.

У процесі змагань команди, орієнтуючись на місцевості, шукають вказані на карті контрольні пункти (КП) (переважно місця, що мають історичну цінність), кожен КП має свою вартість в балах. На окремих точках команди повинні виконати завдання (подолання перешкод за допомогою спеціального спорядження, демонстрація навиків в окремих видах туристичної діяльності або інше). Захід відбувається в польових умовах. Територія змагань має рівнинний рельєф, переважно вкритий лісом. Все це, разом з врахуванням погодних зимових умов, вимагатиме від учасників використання спеціального спорядження (одягу, засобів орієнтування і страховки) та відповідних навиків.

В змаганнях є 2 заліки (див. Положення) – пішохідний для любителів та пішохідний для професіоналів. А також два додаткові конкурси: на краще відео з мандрівки та краще фото на тему зимового мандрівництва. Потенційні учасники змагань – особи від 15 років, які люблять активний відпочинок, мандрівки і пригоди.